X

Programlar

   266hosting olarak müşterilerinizi, işletme gelir ve giderlerinizi kolay, hızlı ve pratik bir şekilde takip etmenizi ve raporlamanızı sağlayan çözümler geliştirmek için sizlerle beraber çalışıyoruz. Sektörde 2001 yılında beri faaliyet gösteren Keskin Yazılım ile koordine olarak işbirliği içinde çalııyoruz. Hizmetlerimiz arasında aşağıdkai programları ve özelliklerini sayabiliriz.  Referanslarımız ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

MÜŞTERİ TAKİP ULTIMATE Ver.8.5.1

Alış, satış, stok, veresiye personel, banka, sipariş, firma, gelir, gider, teklif, SMS gönderim, e-Posta, raporlama, yedekleme ve bir çok özellik...

BARKOMAR Ver.5.0 BARKODLU SATIŞ

Market, Büfe, Züccaciye, Hırdavat vb. barkodlu ürün satış yapan işletmelerimiz için tasarlanmış üründür. Dokunmatik desteklidir.

TAKSİTLİ SATIŞ ULTIMATE Ver.9.0

Taksitli satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Geçmiş ve gelecek taksitlerinizi raporlama seçenekleri kolayca takip edebilirsiniz.

GELİR GİDER TAKİP Ver.6.5.0

Gelir ve giderlerinizi günlük, aylık, yıllık olarak kayıt altına alabilirsiniz bütçenizi raporlama seçenekleri ile kolayca takip edebilirsiniz.

GELİR GİDER TAKİP Ver.9.5.0

Gelir ve giderlerinizi, kategori ve alt kategorilere ayırarak günlük, aylık, yıllık olarak kayıt altına alın ve raporlayın.

GÜZELLİK SALONU TAKİP PLUS!

Güzellik salonlarında kullanabileceğiniz üye ekleme, uygulama, tahsilat, sms, e-posta, randevu, doğum günü

SILVER .NET ONLİNE MÜŞTERİ TAKİP 7/24

Alış, satış, stok ve tahsilat işlemlerinizi online yapabilir ve bu işlemlerinizi raporlayabilirsiniz.

ARAYAN NO GÖSTER CID DESTEKLİ ÜRÜN

Hangi müşterinizin sizi aradığını anında sesli ve fotoğraflı olarak ekranda görün, su tüp satışı yapan işletmeler içindir.

GELİR GİDER TAKİP Ver.9.5 - ONLİNE 7/24

İnternetin olduğu her yerden giderlerinizi takip edin, raporlayın. Sınırsız cihaz, TL, DOLAR , EURO para birimleri

Top