X
X

Yazılımlar

Responsive HTML5+CSS3
93 Adet HTML5 Tema Arşivi - PSD dosyaları dahil

93 Adet HTML5 Tema Arşivi - PSD dosyaları dahil

$4.00

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişler ortalama 120 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı sonrası indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Paneldeki indirme butonu aktif olacak ancak dosya mail yolu ile tarafınıza gönderilecektir. Onaylanan siparişlerin lisanslanması ve tarafınıza gönderilmesi hafta içi mesai saatleri içerisinde max 120 dk sürmektedir. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir. Tek sefer kurulum yapılır sonraki kurulumlar ek ücrete tabidir.

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Aynı firmaya ait ilk alınan ****.com uzantı alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin ****.com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 60 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Onaylanan siparişlerin lisanslanması ve tarafınıza gönderilmesi hafta içi mesai saatleri içerisinde max 120 dk da sürmektedir. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24-48 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde aracı kurum komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz. Banka Havale/Eft işlemlerinin son bulması ve onaylmansı sonucu hizmet sürecinizin onayına başlanacaktır.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

İş yoğunluğumuzdan dolayı şuanda ek mödül ve özel düzenleme yapmamaktayız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Web Sitem Google uyumlumudur?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Top